Profesionálové ve svém oboru na jednom místě
Petra Adamová
+420 602 782 288
petra@ilbagno.cz

Společnost IL Bagno spol. s r.o. byla založena v roce 2001 jako česko italská.

Od roku 2005 je majitelkou firmu paní Petra Adamová.

Do roku 2016 firma měla obchodní prostory nyní ale změnila přístup ke klientovi na zcela individuální a stala se součástí reprezentačních prostor Ateliéru BE IN v Paláci Austria v Praze na Smíchově.

Nabídka byla založena především na italských designových produktech, velkoobchodu s koupelnovým zbožím a obchodním zastoupení několika italských značek.

Vytváříme koupelny snů a plníme přání našich klientů.

Snažíme se být odlišní, v přístupu, nabídce a především v servisu.Jiří Tauer
+420 777 594 806
tauer@tauerhabitat.cz

Klíčem k dobrému interiérovému designu je zachycení duše klienta a esence prostoru. Váš domov by měl vyprávět příběh o tom, kdo jste a co máte rádi. Místnost tak svým vzhledem začíná konverzovat dříve, než se vysloví slova.

Jsme TAUER habitat

Profesionální ze světa interiérového designu, která lpí na detailech a kvalitě. Každý kout námi vytvořených prostorů s sebou nese příběh, originalitu a touhu dopřát Vašemu bydlení vyváženou kombinaci funkčnosti a originalitu.

Jsme TAUER habitat a věříme, že jsme rozluštili tajemství, jak dělat interiérový design jinak.

Od nezávazné schůzky přes vizualizaci, výběr materiálů k předání zakázky vytvořené na klíč.

Vše zařídíme za Vás.


Lenka Horáčková
+420 739 277 786
lenkafinestra@seznam.cz

Oblékáme interiery již 20 let.

K představám investora, přidáváme naše zkušenosti, znalosti trhu, tj. výběr vhodných materiálů závěsy, záclony a jejich zpracování a další textílie.

Můžete od nás očekávat i doporučení vhodných závěsných systémů.

Pro zdárný průběh zakázky provádíme autorizovaný dozor a koordinaci montážních prací. Nabízíme odborné poradenství interiérové dekorace. Služby - zajišťujeme montáž s naším profesionálním technikem, provádíme zaměření atypických oken, zaměřujeme oblouková okna, jak vertikální tak horizontální a následné zadání do výroby dle našich šablon.

Zajišťujeme ušití závěsů, záclon, čalounění nábytku, montáž a aranžmá textilu na závěsný systém.

Produkty - záclony, závěsy, rímské rolety, japonské stěny, rolety látkové, plisé žaluzie, japonské stěny, motorové kolejničky, roletky - dálkové ovládání, chytrá domácnost.


BcA. Zuzana Misař
+420 776 000 168
addobbo@addobbo.cz

Specialista na interiérové a exteriérové sezení

Najdete u nás široký výběr kvalitních židlí, křesel, stolů, barových židlí, laviček, sedáků, lehátek pro vaše soukromé, komerční i veřejné prostory, pro interiér i exteriér. pomůžeme s výběrem, doladíme prostor, rychle dodáme.


Miroslava Hejduková
+420 737 868 515
info@diluce.cz

Di LUCE v rámci spolupráce s Ateliérem BE IN nabízí individuální řešení osvětlení interiérů i exteriérů (rezidence, byty, zahrady, recepční prostory, apartmány, hotely, kanceláře atp.).


Jsme Di LUCE, česká firma, která si zakládá na osobním přístupu a pomáhá vytvářet přirozený prostor pro život díky kvalitnímu osvětlení. Vyslechneme vás, chceme vás poznat. Jedině tak pro vás vytvoříme prostředí, ve kterém se budete cítit skvěle.


Naše společnost je distributorem renomovaných výrobců designového a architektonického osvětlení jako např. Artemide, Ares, Brokis, Flos, Foscarini, Jacco Maris, Deltalight, Marset, SLV a mnoho dalších.

Potřebujete poradit? Obraťte se na nás.

Zavolejte nebo napište. Společně zjistíme vaše potřeby. Za zkoušku nic nedáte. Sejdeme se u nás v ateliéru, nebo přímo u vás doma...

sjednejte si s námi nezávaznou schůzku